O kurzech

 Nové letní online kurzy angličtiny v Lindě

Letní online kurzy angličtiny v Lindě začínají v týdnu od pondělí 28. června 2021.

Nové podzimní pololetní kurzy (prezenční i online)

Pololetní kurzy (prezenční i online) začínají v týdnu od středy 29. září 2021.

SLEVY OD LINDY:

AKCE včasný student – sleva 5 procent

Termínem pro získání slevy na letní skupinový kurz je pátek 25. červen 2021, na podzimní kurzy pak pátek 9. červenec 2021.

AKCE věrný student – sleva 5 procent

Studenti, kteří v Lindě v roce 2020 studovali v jarním nebo v podzimním skupinovém kurzu nebo v roce 2021 v jarním skupinovém kurzu, obdrží slevu 5 procent z kurzovného letního a/nebo podzimního skupinového kurzu 2021. Tato sleva není časově omezena.

Akce "BÁJEČNÁ SLEVA OD LINDY"

Přivedu do Lindy nového studenta a každý si odečteme 5 procent z kurzovného skupinového kurzu! Pokud sám sebe přihlásím do dvou nebo více skupinových kurzů, odečtu si rovněž 5 procent z kurzovného všech kurzů !!!

Tuto slevu mohou čerpat jak stávající tak i nově se hlásící studenti IQ a Jazykové Akademie Linda.

Vyučované jazyky a obory

Výuka ve skupině:
Angličtina, FCE, CAE, obchodní angličtina, angličtina do zaměstnání, latina, němčina, italština, španělština, francouzština, švédština, finština, čínština, arabština, řečtina, ruština, ukrajinština, japonština, hebrejština, turečtina, polština, srbština, maďarština, chorvatština, dánština, norština, čeština pro cizince.

Individuální výuka:
Angličtina, FCE, CAE, odborná/profesní angličtina, obchodní angličtina, profesní/odborná němčina, angličtina do zaměstnání, latina, starořečtina, němčina, italština, španělština, francouzština, ruština, ukrajinština, švédština, finština, čínština, arabština, řečtina, japonština, hebrejština, turečtina, polština, srbština, maďarština, chorvatština, dánština, norština, čeština pro cizince.
Linda pro Vás zajistí i učitele jazyků, které zde nejsou uvedeny.

Věkové rozpětí studentů

Ve skupinových kurzech v Lindě studují studenti od 5 do 95 let.

Kdy se učíme

První ranní kurzy v Lindě začínají již v 06:50 a poslední večerní kurzy končí ve 20:10, kurzy se konají během celého dne. Pro konkrétní nabídku termínů shlédněte prosím rozvrhy požadovaných kurzů.

Vyučované úrovně

Začátečníci, začátečníci plus, věční začátečníci, pokročilí začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí, konverzace.

Vyučovací metoda

Konverzační - studenti se učí od první hodiny jazyk používat aktivně. Motto: "Neučíme se pro to, abychom znali jednotlivá slovíčka a gramatické přehledy zpaměti. Učíme se hlavně v daném cizím jazyce komunikovat ať už s cizincem nebo s rodilým mluvčím. Vždyť ani 5-leté dítě nezná gramatické tabulky a přesto se se svým okolím domluví většinou velmi dobře."

Učebnice

Používáme ty nejlepší učebnice domácí i zahraniční produkce. Motto: "Naučíme Vás brzy mluvit, rozumět a číst a nebát se při rozhovoru v cizím jazyce dělat chyby. Kdo nedělá chyby, nic nového se nenaučí. Až teprve chybami se člověk učí a převádí tak vědění a znalost v umění." Ing. Milan Krček, MBA, ředitel školy.