O kurzech

 Letní intenzivní kurzy v Lindě začínají v pondělí 3. července, v pondělí 10. července, v pondělí 21. srpna a v pondělí 28. srpna.

Podzimní pololetní kurzy v Lindě začínají v pondělí 25. září 2017.

SLEVY OD LINDY:

AKCE včasný student – sleva 5, 10 nebo 15 procent

  • Za přihlášení se do kurzu a platbu kurzovného 1, 2 nebo 3 měsíce před začátkem kurzu získám slevu z kurzovného 5, 10 respektive 15 procent.

AKCE věrný student – sleva 5 procent

  • studenti, kteří v Lindě v roce 2016 studovali v podzimním nebo v roce 2017 v jarním nebo v letním skupinovém kurzu obdrží slevu 5 procent z kurzovného podzimního skupinového kurzu 2017. Tato sleva není časově omezena.

Akce "BÁJEČNÁ SLEVA OD LINDY"

Přivedu do Lindy nového studenta a každý si odečteme 5 procent z kurzovného skupinového kurzu! Pokud sám sebe přihlásím do dvou nebo více skupinových kurzů, odečtu si rovněž 5 procent z kurzovného všech kurzů !!!

Tuto slevu mohou čerpat jak stávající tak i nově se hlásící studenti IQ a Jazykové Akademie Linda.

Vyučované jazyky a obory

Výuka ve skupině:
Angličtina, FCE, CAE, odborná/profesní angličtina, obchodní angličtina, profesní/odborná němčina, angličtina do zaměstnání, latina, starořečtina, němčina, italština, španělština, francouzština, švédština, finština, čínština, arabština, řečtina, ruština, ukrajinština, japonština, hebrejština, turečtina, polština, srbština, maďarština, chorvatština, dánština, norština, čeština pro cizince.

Individuální výuka:
Angličtina, FCE, CAE, odborná/profesní angličtina, obchodní angličtina, profesní/odborná němčina, angličtina do zaměstnání, latina, starořečtina, němčina, italština, španělština, francouzština, ruština, ukrajinština, švédština, finština, čínština, arabština, řečtina, japonština, hebrejština, turečtina, polština, srbština, maďarština, chorvatština, dánština, norština, čeština pro cizince.
Linda pro Vás zajistí i učitele jazyků, které zde nejsou uvedeny.

Věkové rozpětí studentů

Ve skupinových kurzech v Lindě studují studenti od 5 do 95 let.

Kdy se učíme

První ranní kurzy v Lindě začínají již v 06.50 a poslední večerní kurzy končí ve 21.45, kurzy se konají během celého dne. Pro konkrétní nabídku termínů shlédněte prosím rozvrhy požadovaných kurzů.

Vyučované úrovně

Začátečníci, začátečníci plus, věční začátečníci, pokročilí začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí, konverzace.

Vyučovací metoda

Konverzační - studenti se učí od první hodiny jazyk používat aktivně. Motto: "Neučíme se pro to, abychom znali jednotlivá slovíčka a gramatické přehledy zpaměti. Učíme se hlavně v daném cizím jazyce komunikovat ať už s cizincem nebo s rodilým mluvčím. Vždyť ani 5-leté dítě nezná gramatické tabulky a přesto se se svým okolím domluví většinou velmi dobře."

Učebnice

Používáme osvědčené učebnice domácí i zahraniční produkce. Motto: "Naučíme Vás brzy mluvit, rozumět a číst a nebát se při rozhovoru v cizím jazyce dělat chyby. Kdo nedělá chyby, nic nového se nenaučí. Až teprve chybami se člověk učí a převádí tak vědění a znalost v umění." Ing. Milan Krček, MBA, ředitel školy.