Proč studovat u nás?

 Proč studovat v Akademii Linda:

  • Kolektiv příjemných, ochotných, vzdělaných a zkušených lektorů
  • Příznivé ceny kurzů, slevové akce, záruka vrácení peněz do 2 týdnů od začátku kurzu
  • Široká nabídka jazyků a termínů, brzké ranní, dopolední, odpolední, večerní a víkendové kurzy
  • Možnost studia jazyků v zahraničí, viz www.zajazyky.cz
  • Jsme Vám nablízku, učebny v pěším dosahu stanic metra C Háje a Vyšehrad a B Karlovo náměstí
  • Tradice a zkušenost, jsme tu s Vámi již 16 let
  • Osobní přístup ke každému klientovi

Vyslechli jsme od našich studentů

Příští rok chci odjet pracovat a studovat do Austrálie, bez alespoň částečné znalosti angličtiny můžu jet tak akorát do Horních Kotěhůlek. Proto studuji Jazyky v Lindě.


Vloni v létě jsme navštívili Itálii. Můj známý Petr se už docela dobře domluvil italsky, kde nevěděl, použil angličtinu. Sklidil za to obdiv mé ženy. Oba jazyky studuje v Lindě a já s manželkou už teď taky.


Přišla jsem o práci, podnik racionalizoval. Jazyky moc neumím a tak místa, co bych brala, obsazovali jiní se znalostí jazyků. Už nějakou chvíli studuji angličtinu v Lindě a práci už jsem také našla. Dokonce mi podnik uhradí část kurzovného, pokud absolvuji alespoň jedno celé pololetí v gramaticko-konverzačním kurzu. A prý se brzy uvolní místo vedoucí oddělení, znalost světového jazyka je pro získání místa vedoucího podmínkou.


Chtěl bych cestovat po světě a ještě si za to nechat platit. Strejda umí jazyky a tak jako pracovník exportu navštěvuje firmy a výstavy v zahraničí. Než to místo dostal, studoval němčinu a zdokonaloval si angličtinu v Lindě.


Od příštího školního roku bude mít vnučka ve škole angličtinu. Já se na základce učila pouze ruštinu a na střední jsem 4 roky studovala jako druhý jazyk němčinu. Zapsala jsem se v Lindě na angličtinu, chci vnučce s angličtinou pomáhat. A vůbec, je to světový jazyk a jeho znalost mi může pomoci v kariéře, ještě nepatřím do starého železa :-)


Dcera se nám provdala do Švýcarska. Ženich a jeho švýcarské příbuzenstvo hovoří několika jazyky. Bohužel se tam s naší češtinou a ruštinou moc respektive vůbec nedomluvíme, dcera nám vše musí tlumočit. Chodím teď do Lindy na angličtinu a manželka na francouzštinu. Nechceme být před švýcarským příbuzenstvem za hlupáky.


Nebylo mi ještě ani 50, když mě firma „z organizačních důvodů“ propustila a na uvolněné místo asistentky ředitele přijala 28 letou středoškolačku s perfektní znalostí angličtiny. Má znalost ruštiny, němčiny, VŠ vzdělání a znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni mi k udržení místa nestačily. Další 2 roky jsem se marně ucházela o zajímavá místa asistentek a sekretářek, chabá znalost angličtiny mne vždy v soutěži s ostatními většinou mladšími uchazečkami znevýhodnila. Vrátila jsem se do Lindy, kde jsem si dříve zdokonalovala němčinu, abych si mezery ve znalostech angličtiny zaplnila. Ve své stávající práci sice angličtinu nepotřebuji tak hodně jako němčinu (firma je německá a všichni mí kolegové a kolegyně mluví německy nebo česky), přesto na anglický kurz do Lindy stále chodím. Být 2 roky bez práce v mém věku bylo fakt psycho.