Aktuality

Nové podzimní pololetní kurzy (prezenční i online)

Pololetní kurzy (prezenční i online) začínají v týdnu od středy 29. září 2021.

i-Linda internetové kurzy

Máte to k nám daleko? Nebo nemáte čas docházet na kurzy do jazykové školy? Nebo prostě dáváte přednost výuce prostřednictvím internetových videohovorů? Pak jsou naše nové i-Linda skupinové a individuální kurzy určeny právě Vám, dětem i dospělým.

SLEVY OD LINDY:

AKCE věrný student – sleva 5 procent

Studenti, kteří v Lindě v roce 2020 studovali v jarním nebo v podzimním skupinovém kurzu nebo v roce 2021 v jarním skupinovém kurzu, obdrží slevu 5 procent z kurzovného letního a/nebo podzimního skupinového kurzu 2021. Tato sleva není časově omezena.

Akce "BÁJEČNÁ SLEVA OD LINDY"

Přivedu do Lindy nového studenta a každý si odečteme 5 procent z kurzovného skupinového kurzu! Pokud sám sebe přihlásím do dvou nebo více skupinových kurzů, odečtu si rovněž 5 procent z kurzovného všech kurzů !!!

Tuto slevu mohou čerpat jak stávající tak i nově se hlásící studenti IQ a Jazykové Akademie Linda.

ANGLIČTINA YLE CAMBRIDGE děti/studenti

Moderní typ kurzů anglického jazyka pro děti, školáky a studenty dle osnov prestižního britského Young Learners English CAMBRIDGE. Jednotlivé kurzy lze zakončovat mezinárodními zkouškami u Britské rady (STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET).

Konverzace v anglickém jazyce děti/studenti

Kurzy anglické konverzace pro děti a studenty, na kterých se (na rozdíl od většiny ZŠ a SŠ) nemluví česky.

ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA, NĚMČINA děti/studenti

Nové kurzy jazyků pro školáky a studenty začátečnické úrovně včetně konverzace v daném jazyce.

Nový typ kurzu SUPER 3-5 studentů:

V kurzech SUPER budete díky malému počtu studentů studovat jazyk efektivněji a intenzivněji. V kurzech SUPER studují minimálně 3 a maximálně 5 studentů.

ANGLIČTINA a NĚMČINA pro starší dospělé 40 PLUS a SENIOR

Kurzy vyhrazené pro klienty moudřejší věkem.

IQ akademie pro děti, žáky ZŠ a SŠ

Pomůžeme Vašim dětem - žákům základních škol, gymnázií a ostatních středních škol zvládat matematiku, angličtinu, češtinu, němčinu, fyziku a další předměty v individuálních doučovacích kurzech, připravíme je k přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy a k maturitě.

Motto: "Nejvíc touží po vzdělání a nejvíce se učí ten, kdo už zná mnoho. Kdo neví skoro nic, ani nic pořádně neumí, necítí také potřebu učit se a vzdělávat. Nikdy nebude nejlepší."

Staň se naším fanouškem na Facebooku: