Naše kurzy


skupinove kurzy

Výuka ve skupině

Angličtina, FCE, CAE, obchodní angličtina, angličtina do zaměstnání, latina, němčina, italština, španělština, francouzština, švédština, finština, čínština, arabština, řečtina, ruština, ukrajinština, japonština, hebrejština, turečtina, polština, srbština, maďarština, chorvatština, dánština, norština, čeština pro cizince.

indiviualní kurzy

Individuální výuka:

Angličtina, FCE, CAE, odborná/profesní angličtina, obchodní angličtina, profesní/odborná němčina, angličtina do zaměstnání, latina, starořečtina, němčina, italština, španělština, francouzština, ruština, ukrajinština, švédština, finština, čínština, arabština, řečtina, japonština, hebrejština, turečtina, polština, srbština, maďarština, chorvatština, dánština, norština, čeština pro cizince.

další jazyky

Co když chci studovat jiný jazyk?

Individuálně pro Vás zajistíme i učitele jazyků, které zde nejsou uvedeny.


- Ve skupinových kurzech v Lindě studují studenti od 5 do 95 let.

- První ranní kurzy v Lindě začínají již v 06:50 a poslední večerní kurzy končí ve 20:10, kurzy se konají během celého dne. Pro konkrétní nabídku termínů shlédněte prosím rozvrhy požadovaných kurzů.

- Vyučujeme úrovně: Začátečníci, začátečníci plus, věční začátečníci, pokročilí začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí, konverzace.

- Vyučujeme Konverzační metodou - studenti se učí od první hodiny jazyk používat aktivně. Motto: "Neučíme se pro to, abychom znali jednotlivá slovíčka a gramatické přehledy zpaměti. Učíme se hlavně v daném cizím jazyce komunikovat ať už s cizincem nebo s rodilým mluvčím. Vždyť ani 5-leté dítě nezná gramatické tabulky a přesto se se svým okolím domluví většinou velmi dobře."

- Používáme ty nejlepší učebnice domácí i zahraniční produkce.